Школу комунікацій Bazilik заснувала в 2016-му Марина Батуринець. Це місце, де можна:

•  отримати базу для старту в комунікаційних та диджитальних професіях;
  •  малому бізнесу — зрозуміти, як комунікувати про свій продукт чи послуги та як взаємодіяти з командою маркетингу/піару/диджиталу;
  •  спеціалістам з ринку — додавати нові компетенції та всебічно розвиватись.

Наші підходи в роботі:

•  ми працюємо з лекторами-практиками, які на власному досвіді розповідають алгоритми роботи з тією чи іншою навичкою;
  •  у довгих курсах акцентуємо на практиці, роботі з реальними брендами;
  •  у роботі з корпоративними клієнтами — створюємо нові продукти на основі запиту клієнта, з прикладами у його сфері.

Ми хочемо, щоб після наших курсів студенти мали саме ту базу, яка дасть їм змогу знаходити роботу. А бізнес щоб отримував нових спеціалістів із чітким розумінням, як працює сфера.

Школа комунікацій Bazilik за 7 років:

•  налічує понад 10 000 випускників
  •  має власне медіа про комунікації Bazilik Media
  •  створювала курси для Дія.Бізнес та серіали для Дія.Освіта
  •  наші випускники працюють у MacPaw, Нова Пошта, Genesis, The Village, banda, Fedoriv, Join Up, OTP bank, WWF-ua

Навчання в Bazilik — це конструктор, де ви самостійно обираєте зручний для себе формат (Online, Offline, у записі) та форму навчання (довгі курси для освоєння нової професії чи підвищення кваліфікації; інтенсив — для опанування нової навички; воркшоп — для опанування нової навички та закріплення її на практиці; лекція — для розуміння конкретної теми).

1 із 5

простір Kooperativ