Вже три роки у стінах школи Bazilik викладачі-практики допомагають студентам розібратися в комунікаціях та маркетингу.

Ми вчимо швидко та з акцентом на прикладні знання: від трьох годин до двох місяців на опанування навички, інструменту чи нової професії.

Ми даємо ринку успішний малий бізнес та підготовлених спеціалістів. А ще допомагаємо змінити роботу, йдучи за мрією.
Бухгалтер зі стажем Лариса, після 8 тижнів навчання на Copywriting Full Course, пішла працювати копірайтером, і вже 2 роки щаслива та не змінює роботу.

Що ми можемо дати?
Власники бізнесу краще розуміють, як працює сфера, що вийде робити самому і як це робити, а що варто делегувати і які вимоги ставити до найманого спеціаліста.

Для студентів і молодих спеціалістів — це шанс отримати прикладні знання, зібрати у ході навчання портфоліо та отримати першу роботу.

Для спеціалістів галузі: PR-, SMM-ників, креаторів та стратегів школа є можливістю заповнити прогалини і підвищити компетентність у певних сферах.

Навчання у Bazilik — це конструктор. Кожен може самостійно обрати для себе програми і підвищити власну обізнаність та вартість на ринку.
Наші переваги
Навчаємо SMM як професії
Допомагаємо отримувати першу роботу або круто змінити професію
У нас прості й дуже практичні інтенсиви